ridley_logo_male_600_130
[kleo_gap size=”50px”]

NOAH FAST

[kleo_gap size=”20px”]
Noah_Fast_1

NFC01Am(matný)

Šedá metalická – Candy červená metalická – Čiern

[kleo_gap size=”50px”]
Noah_Fast_2

R-NFC09As(lesklý)

Lotto Soudal Team Replica

[kleo_gap size=”20px”]

Vlajková loď RIDLEY po hĺbkovom facelifte na základe informácií získaných počas mnohých rokov od najlepších svetových šprintérov.

Mimoriadne úspory hmotnosti v porovnaní s Noah SL Disc. Celková úspora hmotnosti presiahla 250 gramov.

Výsledok dlhodobého testovania rámu vo vzduchovom tuneli s cieľom dosiahnutia maximálnej aerodynamiky. Dokonalé spojenie vidlice s rámom pri minimálnom aerodynamickom odpore. Nízky odpor vďaka vnútornému vedeniu laniek a bovdenov

Nová aerodynamická vidlica s F-Surface Plus povrchom pre obmedzenie odporu a F-Wings tvar vidlice v spodnej časti pre minimalizáciu turbulencií.

Aerodynamický nemusí znamenať komplikovaný – Noah Fast je víťazom aj pri kompletizácii. Krk vidlice v D tvare a schovaná podsedlová objímka znižujú odpor a zjednodušujú údržbu.

Budete konfrontovaní s mimoriadnou pevnosťou rámu a prenosom sily v oblasti hlavového a stredového zloženia. Modifikovaná zadná stavba pre maximálny komfort

[kleo_gap size=”20px”]
[kleo_gap size=”20px”]
Noah_Fast_3_1
Noah_Fast_3_2
[kleo_gap size=”20px”]
Noah_Fast_3_3
Noah_Fast_3_54
  • Podľa NASA, aerodynamika predstavuje pohyb vzduchu okolo predmetov. Celkom jednoduché. Keď ste dostali prvý bicykel, ako dieťa, vzduch obtekal okolo Vás pri jazde. O pár rokov neskôr, ste dospeli, získali mnoho skúseností, možno sa oženili/vydali a množstvo vecí okolo Vás sa zmenilo. Ale čo zostalo bez zmeny počas týchto rokov boli princípy aerodynamiky. Sme neustále konfrontovaní aerodynamikou , ktorá nás spomaľuje vždy tým istým spôsobom.
  • Čo sa týka použitia teórie v praxi, nikdy sa nám ani nesnívalo o vhodnejšom partnerovi ako je šprintér Adré Greipel. Predstavuje jeden z kľúčových faktorov, ktorý sa podieľal na úspechu výsledku projektu Noah Fast. Osobne sa angažoval pri vývoji a jeho skúsenosti a poznatky z testovania sa prejavili vo finálnom výsledku.

Greipel dostal prototyp Noah Fast a okamžite sa dal do ” práce”. Jeho cieľom bolo získať informácie o správaní bicykla na limite. Naši inžinieri na základe informácií z testovania uskutočnili množstvo drobných zmien na Noah Fast. Výsledkom je Noah Fast bicykel,  oficiálne predstavený na Tour de France 2019.

Podarilo sa nám ” pozdvihnúť aerodynamiku na novú úroveň”.  Noah Fast predstavuje najrýchlejší RIDLEY bicykel v histórii. 

[kleo_gap size=”30px”][kleo_gap size=”30px”]

Tabuľka veľkostí

[kleo_gap]
[kleo_gap size=”200px”]
noah_fast_disc_4jpg
[kleo_gap]
Noah_Fast_4
[kleo_gap size=”100px”]

Špecifikácie

[kleo_gap]
[kleo_gap size=”100px”]

Odporúčané maloobchodné ceny

[kleo_gap]
[kleo_gap size=”100px”]

Príklady individualizácie

Noah_Fast_8
[kleo_gap size=”100px”]

Pas bicykla

[kleo_gap size=”200px”]

Predstavuje od roku 2017 Ridley slogan. Znamená to “buď silný a húževnatý” ale zároveň aj “belgicky silný a húževnatý”.

Naše cesty. Naše počasie. Naše ” kocky” spolu s krátkymi ale veľmi technickými výjazdami. Toto robí z Belgicka jednu z najlepších krajín pre jazdu na bicykli. Málokde je možné získať takú cyklistickú školu ako v Belgicku. Je to dokonalé miesto kde cítite históriu cyklistiky pri jazde na bicykli.

Ale “byť silný” predstavuje viac než len bolesť. Znamená to  aj zdokonalovanie samého seba, prekonávaním svojich možností.

Pridaj sa do Ridley pelotónu a zdieľaj svoje najťažšie momenty na ako aj mimo bicykla s “BE TOUGH”.

[kleo_gap size=”100px”]
noah_fast_disc_17
[kleo_gap size=”200px”]
noah_fast_disc_16
[kleo_gap size=”100px”]

©[current-year] EXIMO s.r.o., Mierové námestie 30/24, SK-01851 Nová Dubnica

info@eximo.sk, 00421 948 394 666