Skip to main content

B L A C K B I R D

Blackbird Racing Lab opätovne posúva limity Hutchinson v oblasti pretekárskych cestných plášťov. Blackbird predstavuje najrýchlejšiu pneumatiku v histórii Hutchinson.  Vďaka úplne novej zmesi Mach Tread 3.0 a modifikovanej štruktúre zloženia vrstiev plášťa SwiftEasy Casing, objavte o viac ako 10% znížený valivý odpor pri jazde, o 15% zväčšenú plochu dotyku plášťa s cestou pre vyššiu priľnavosť v zákrutách a mimoriadnu odolnosť voči opotrebeniu pre viac ako 4000 km zážitkov. Ručne vyrobená vo Francúzsku, pretože každá maličkosť je dôležitá.

 

Hutchinson BLACKBIRD

"Hutchinson oznámil návrat na vrchol s Blackbird, ako vidíme plášť schopný s konkurenciou. Na začiatku nám nebolo úplné jasné, aký typ plášťa Blackbird predstavuje, ale náš test jasne potvrdzuje, že Blackbird predstavuje skutočné univerzálnu a nie ultra tenkú TT pneumatiku. Podľa výsledkov, valivý odpor je mierne vyšší, ale s excelentnou odolnosťou proti defektu a skvelou priľnavosťou na mokrom povrchu. Je zjavná aj vyššia vyrovnanosť medzi behúňom a bočnicou, ako u predchodcu s hrubou stenou bočnice. Zaujímavosťou je aj väčšia styčná plocha pri jazde, ako u predchodcu, vhodnejšia pre širšie ráfiky kolies.
Sme nadšení celkovými vlastnosťami Blackbird TLR. Hutchinson môže opäť súťažiť s najlepšími a možno uvidíme aj ľahšiu verziu s tenším behúňom
pre milovníkov skutočne nízkeho valivého odporu”

RATING: 4.8/5
TEST VÝSLEDKOK: VYSOKO ODPORÚČAME

Zdroj: Bicycle rolling resistance"

Close Menu

Kontakt

EXIMO s.r.o.
Mierové námestie 30/24
01851 Nová Dubnica
Slovensko

T: +421 (0)948 eximo6
E: mailsk(zav.)eximo.sk